Освітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

Співорганізація науково-практичної конференції “Стан та перспективи розвитку спеціальної освіти та інклюзії”

29 квітня 2024 року кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини виступила співорганізатором науково-практичної конференції “Стан та перспективи розвитку спеціальної освіти та інклюзії” разом із Харківською гуманітарно-педагогічною академією Харківської обласної ради та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Захід проходив в онлайн режимі на платформі Zoom.

З вітальним слово виступили:

СТЕПАНЕЦЬ Іван Олексійович – проректор з наукової та інноваційної діяльності Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент;
          ПЄХАРЄВА Альона Станіславівна – завідувач кафедри спеціальної педагогіки і психології та інклюзивної освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кандидат психологічних наук, доцент;

ДЖУС Оксана Володимирівна – завідувач кафедри логопедії та інноваційних технологій в інклюзії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор пеагогічних наук, професор;
        ЛЕМЕЩУК Марина Анатоліївна – в.о. завідувача кафедри кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент.

Серед виступаючих були здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти, а саме:

ВДОВЕНКО Анна – студентка 1 курсу, ОР магістр, спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізація 016.01 Логопедія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Тема виступу: “ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ У КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВІЙ РОБОТІ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”
            Науковий керівник :доктор філософії, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, директор Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик ЧерніченкоЛ.А.

ЄРОШЕНКО Валентина – студентка 1 курсу ОР магістр спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізація 016.01 Логопедія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
                Тема виступу: “ОСВІТНІ ПРОБЛЕМИ ДІТЕЙ-МІГРАНТІВ З ФОНЕТИКО-ФОНЕМАТИЧНИМ НЕДОРОЗВИНЕННЯМ МОВЛЕННЯ”
               Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бабій І.В.

Щиро дякуємо за запрошення до співорганізації актуальної, цікавої, сучасної в тематичному, технічному й  організаційному аспектах науково-практичної конференції; за можливість обговорити актуальні проблеми стану та перспектив розвитку спеціальної освіти та інклюзії.

Сердечно бажаємо всім, хто долучився до ідеї проведення конференції, її учасникам належних умов розвитку науки, освіти i суспільства у цілому! Щиро зичимо здоровʼя, наснаги, внутрішньої гармонії задля нових цікавих і успішних справ! Дякуємо за співпрацю! З побажаннями миру й добра!