Відгуки випусників

Мені сімнадцятий минало, в УДПУ студента відправляли,
Де пагорб весь стоїть в парку, народ зібрався у юрбу
Юрба вирує і шумить, о Боже, як мені тут жить?!
На пари ділиться доба, приймаєм новий стиль життя:
Навчання, пари, корпуси, є алгоритми, є й плюси.
Я склала перший реферат – їх калькулятор друг і брат.
І тут, нарешті, пізнаю: викладачів я все ж люблю!

Університет Тичини, який я закінчила у 2018 році, а сьогодні продовжую працювати в ролі викладача, – це справжня альма-матер і основа для кар’єрного росту. Досвідчений викладацький склад та позитивна атмосфера на факультеті налаштовує на опанування важливих знань для здійснення власних мрій. Для мене велике задоволення зустрічатися зі студентами факультету та говорити їм про те, що вони навчаються в одному з кращих ЗВО, а також радити найбільше уваги приділяти професійному вдосконаленню.

Дорогим та чудовим викладачам від усієї душі хочу сказати «спасибі» за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за наше виховання і освіту. Бажаємо вам, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху.

Не хочу я кидатися словами,
Я просто хочу «Дякую» сказать.
За те, що ви розумними словами
У наші душі вклали благодать.

З повагою і вдячністю
випускниця Тетяна Журавко

 

У 2005 році я закінчила навчання в університеті. Пройшли роки… І у 2020 році я знову повернулася студенткою у ці рідні стіни, у цю дружну сімю, де тебе почують та зрозуміють, де тебе приймуть таким, яким ти є. Чому так сталось, що я не обрала інший заклад, щоб осягнути нову для себе професію, а звернулась по допомогу до рідного факультету? Відповідь дуже проста: факультет активно живе та розвивається у ритмі даного часу, відповідаючи сучасним вимогам. Саме тут я зможу знайти відповіді на свої запитання, відкрити для себе щось нове, проаналізувати зроблене…

Вчитись ніколи не пізно! Тепер я знаю це напевно. І вірю в те, що рідний
університет мені в цьому допоможе.

З повагою, Наталія Мурзак.

 

Я, Мельник Ірина, випускниця 2020 року факультету дошкільної та спеціальної освіти. Я рада що потрапила саме в цей університет, оскільки тут впроваджуються новітні технології, викладачі – професіонали своєї справи. Особливої уваги хочу приділити факультету на якому я навчаюся. З самого початку, як тільки я принесла документи на вступ, я відчула дружню атмосферу і зрозуміла що це саме те місце де я хочу навчатися, де тобі завжди підкажуть, підтримають та допоможуть. Факультет дошкільної та спеціальної освіти – це те місце, де студентські роки пройдуть активно, цікаво, пізнавально і весело. Для цього на факультеті є все необхідне: сучасно обладнані аудиторії, достатнє забезпечення сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами, студенти та співробітники мають доступ до мережі Інтернет, навчання проводять високоосвічені, талановиті педагоги.

Я вдячна за отримані знання та безліч позитивних емоцій протягом
студентських років!!!

З повагою, Мельник Ірина

 

 

Нові знайомства, чудові викладачі, друзі, лекції, сесії – це студентське життя, яке згадую з посмішкою та позитивними емоціями.

Я, Кислинська Ірина, обираючи ВНЗ мій вибір зупинився на Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, факультет дошкільної та спеціальної освіти, і це було вірне рішення. Роки навчання у виші заклали основу з теоретичних і практичних знань, допомогли мені сформуватись як педагогу та вихователеві, стали важливим етапом у моєму житті, дозволили знайти хороших друзів серед студентів та прекрасних наставників серед викладацького складу.

Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти – це професіонали своєї справи, вони не лише надають необхідний багаж знань, а й вміють правильно подати інформацію, підібрати різноманітні методи викладання матеріалу, що робить заняття цікавим.

Дякую усім викладачам, які дали мені величезний багаж знань. Кожен з них за весь період навчання став для мене не лише професійним наставником, а й чудовим другом.

На сьогоднішній день я працюю вихователем у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт». Я дуже рада, що в свій час я обрала саме таку спеціальність, адже я дійсно люблю свою роботу. Це професія, яка мене надихає.

З гордістю та впевненістю можу рекомендувати цей навчальний заклад і, зокрема, факультет дошкільної та спеціальної освіти, для майбутніх студентів! Стіни цього навчального закладу стануть для Вас «другою домівкою», а викладачі та студенти – «другою сім’єю»!

 

З повагою, Кислинська Ірина!

 

В 2023 році я стала випускницею УДПУ і отримала диплом із відзнакою за спеціальністю “016 Спеціальна освіта”.

Вибрати майбутню професію – вибір відповідальний і нелегкий. Але мені пощастило обрати бажану спеціальність і навчатись в одному з кращих університетів країни.

Я можу впевнено сказати, що чотири роки навчання в УДПУ стали найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. На парах часто застосовують презентації та наочність щоб зацікавити студентів.

З повагою, Вдовенко Анна!