У період з 08.07.2024р.по13.07.2024р. в Dębina Palace тривала робота Міжнародньої літньої школи „Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)”
У період з 08.07.2024р.по13.07.2024р. в Dębina Palace тривала робота
Міжнародньої літньої школи „Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)” в рамках проєкту «BNI-UE-2023-23: Співпраця Університету Адама Міцкевича з університетами України в рамках альянсу Європейських університетів». Учасники школи – представники 24 університетів-партнерів з України.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла к.п.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини факультету дошкільної та спеціальної освіти Оксана АВРАМЕНКО.
Графік роботи Міжнародньої літньої школи був насиченим та щільним, серед іншого варто відзначити:
з вітальним словом та вступною лекцією перед учасниками виступив доктор Костянтин МАЗУР, наголосивши, що для них, як для організаторів школи, важливо, щоб кожен з учасників зміг знайти ідеї, вдалі приклади та адаптувати їх у власних університетах, зважаючи на особливості кожного ЗВО;
доктори Anna BASINSKA, Katarzyna RADKE та поділилися досвідом моделювання роботи проєкту COIL, а саме: визначення цілей, постановка відповідних завдань і вибір ефективних інструментів для міжкультурної онлайн співпраці, вивчення форматів COIL від індивідуальних занять до спільних курсів, розуміння спектру можливостей, змісту й викликів міждисциплінарних курсів COIL;
професорка Anna KWASNIEWSKA познайомила учасників літньої школи зі стратегіями, що допоможуть подолати міжособистісні барʼєри в навчанні, особливості взаємодії між студентами та онлайн співпраці під час виконання проєктів.
Підсумком Літньої школи був візит всіх учасників до Університету імені Адама Міцкевича у Познані та урочисте вручення їм сертифікатів про участь у Літній школі.
Присутні мали змогу відвідати головний корпус університету, офіс ректора, актові зали, а також історичний центр міста Познань.
Хочеться висловити величезну подяку Університету імені Адама Міцкевича у Познані, польським колегам: Anna BASINSKA, Katarzyna RADKE, Anna KWAŚNIEWSKA за проведені лекції, практичні заняття, цікавий та корисний досвід впровадження віртуальної онлайн мобільності.
Щиро вдячні координатору з міжнародного співробітництва Університету імені Адама Міцкевича доктору Костянтину МАЗУРУ, який є організатором і натхненником проєкту літніх шкіл, які дають українським викладачам та студентам нові можливості для співпраці з польськими колегами!