БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ «АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНІ ЗАСОБИ З ПОДОЛАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТРИВОЖНОСТІ У ДІТЕЙ»

З метою реалізації міжпредметних зв’язків та інтеграції навчальних освітніх компонентів, 01 травня 2024 р. зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта (ОП «Дошкільна освіта», ОП «Дошкільна освіта. Початкова освіта») відбулося бінарне практичне онлайн-заняття з дисципліни «Соціально-психологічна безпека дітей» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Григорівна Бутенко).

Гостьовим практичним тренером заняття виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інна Володимирівна Бабій. Заняття виявилося надзвичайно цікавим і пізнавальним. Магістранти мали змогу не лише ознайомитися з арт-терапевтичними засобами, а й отримати практичний досвід їх застосування у подоланні психологічної тривожності у дітей. Особливий інтерес у здобувачів вищої освіти викликав авторський робочий зошит «Арт-терапія» Інни Володимирівни, де зібрано різні арт-терапевтичні техніки, що допомагають глибше проаналізувати власні емоції, почуття та вчинки.