Новини, події, оголошення

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

З 13 по 18 травня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Організація інклюзивного простору в умовах реалізації Концепції НУШ» (30 годин / 1 кредит ЄКТС).

Методист курсів підвищення кваліфікації доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Володимирівна Рябошапка представила слухачам програму підвищення кваліфікації, специфіку навчання на курсах, а також викладача, який буде проводити навчальні заняття.

Професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевська Ірина Анатоліївна ознайомила слухачів курсів із: сучасними законодавчими та норматино-правовими документами щодо розвитку інклюзивної освіти в умовах реалізації Концепції НУШ; особливостями організації інклюзивного освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання; технологіями інклюзивного навчання, зокрема диференційованого викладання в умовах інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Курси проводилися у дистанційній формі, на платформі Google Meet. Педагогічні працівники активно співпрацювали у ході лекційних та практичних занять, ділилися досвідом роботи, вирішували проблемні питання щодо інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладі загальної середньої освіти.