Настановча конференція до виробничої педагогічної практики для студентів IV курсу ОП Дошкільна освіта

7 жовтня 2023 року на платформі Google Meet відбулася настановча онлайн-конференція  до виробничої педагогічної практики для студентів 4 курсу ОС  Бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Педагогічна практика у ЗДО є складовою частиною професійної підготовки і важливим етапом практичної підготовки здобувачів освіти університету до професійно-педагогічної діяльності.

Метою практики є реалізація здобувачами вищої освіти теоретичних знань і практичних вмінь, набутих у процесі вивчення  психолого-педагогічних дисциплін й окремих методик необхідних для організації дошкільної освіти та формування фахової компетентності.

Керівник практики к. п. н., доцент Авраменко О.О.  ознайомила здобувачів вищої освіти  з особливостями проходження виробничої педагогічної практики.

Також студенти отримали інструктивні матеріали, в яких чітко визначено мету, завдання, обов’язки студента-практиканта, зміст даного виду практики, форми, методи контролю та критерії оцінювання практичних умінь і навичок студентів під час проходження педагогічної практики. Обговорили особливості ведення робочої документації та процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики та нових здобутків у царині педагогіки!