Гостьова лекція на тему: «Наступність дошкільної та початкової освіти в навчанні дітей математики у контексті Нової української школи» для здобувачів ОС «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта»

09 жовтня 2023 р. було проведено гостьову лекцію з дисципліни «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку» для здобувачів ОС «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» на тему: «Наступність дошкільної та початкової освіти в навчанні дітей математики у контексті Нової української школи».

Лектором-модератором проведеного заходу була: доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського – Іщенко Людмила Валентинівна.

Гостьову лекцію проведено у змішаному режимі з використання платформи Google meet. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, яка побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти. Під час лекції здобувачі з’ясували значення наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в навчанні дітей математики у контексті Нової української школи. Лектор детально розкрила зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація сприяла зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лектора, викликала позитивні враження, зацікавленість, відповідну розумову й поведінкову реакцію присутніх.