У період з 20 по 24 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Логопедичний масаж як засіб корекції порушень артикуляційної моторики у дітей» (30 годин / 1 кредит ЄКТС).

У ході організаційної та підготовчої роботи до проведення курсів, слухачі були ознайомлені з програмою курсів підвищення кваліфікації та специфікою їх проведення.

Курси проводилися у дистанційній формі, на платформі Google Meet. Проте, не зважаючи на онлайн режим, учасники долучилися до зустрічі та взяли у ній активну участь.

Бажаємо слухачам курсів мирного неба, високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти та кар’єрного зростання!