Бінарна лекція з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» для здобувачів ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта»

28 березня 2023 р. було проведено бінарну лекцію з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» для здобувачів ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» на тему: «Форми організації роботи по ознайомленню дошкільників з природою».

Лекторами-модераторами проведеного заходу були: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Дука Тетяна Миколаївна та вихователі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №368 загального типу Дніпровського району м. Києва Стаднюк Інна Олексіївна та Коваль Анна Сергіївна.

Гостьову лекцію проведено в режимі офлайн та з використанням платформи Google meet. Навчальний матеріал доповнювався цікавими, змістовними відеороликами, які відображали роботу вихователів з ознайомлення дітей з природою. Вихователі продемонстрували здобувачам освіти ОС «Бакалавр»  різні форми організації роботи по ознайомленню дошкільників з природою, що сприяло формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю.

Під час лекції здобувачі дізналися про особливості проведення спостережень, прогулянок, занять по ознайомленню дітей з природою та праці дітей на ділянці закладу дошкільної освіти.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність педагогів-практиків, викликали позитивні враження та зацікавленість студентів. Здобувачі мали змогу ознайомитися з теоретичним матеріалом, підкріплюючи його яскравими прикладами роботи професіоналів-вихователів.

По закінченню лекції, студенти відзначили високий методичний рівень та професійний ентузіазм співлекторів!