Настановча конференція до виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 331 групи денної форми навчання

З метою підготовки здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» до проходження виробничої педагогічної практики у закладах дошкільної освіти, для студентів 331 групи денної форми навчання було проведено настановчу конференцію.

Зустріч відбулася дистанційно, на платформі Google Meet, під час якої здобувачі вищої освіти були ознайомлені із метою, завданнями виробничої педагогічної практики; їм було наголошено на дотриманні правил безпеки життєдіяльності та охорони праці. Також студенти були повідомлені про обов’язкову робочу та звітну документацію.

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти підкріпити отримані теоретичні знання практичними навичками, здобути довід роботи у закладі дошкільної освіти та переконатися у правильності обраної ними професії!