Бінарне заняття з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» на тему: «Заняття як основна форма організації дошкільників при ознайомленні їх з природою»

23 квітня 2024 р. було проведено бінарне практичне заняття з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» для здобувачів ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» на тему: «Заняття як основна форма організації дошкільників при ознайомленні їх з природою».

Модераторами проведеного заняття були: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Дука Тетяна Миколаївна та вихователь Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №368 загального типу Дніпровського району м. Києва Бородавка Вікторія Миколаївна.

Гостьове заняття проведено в синхронному режимі, з використанням платформи Google meet.

Вікторія Миколаївна продемонструвала здобувачам освіти ОС «Бакалавр» заняття по ознайомленню дошкільників з природою на тему: «Ми – дослідники», що сприяло формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю.

Під час практичного  заняття здобувачі дізналися про особливості проведення занять по ознайомленню дітей з природою та проведенням спостережень за метеостанцією та проведенням дослідів з водою.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність педагога-практика, викликали позитивні враження та зацікавленість студентів. Здобувачі мали змогу ознайомитися з теоретичним матеріалом, підкріпити  його яскравими прикладами роботи професіоналів-вихователів.

По закінченню лекції, студенти відзначили високий методичний рівень та професійний ентузіазм співлекторки!