Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ВИХОВНА ГОДИНА «СКАЖЕМО: «НІ – ВІЙНІ»»

Війна… Слово чорного кольору! Яка вона в очах дітей? Адже це те горе і страх, це смерть і розруха, це те від чого так хочеться всіма силами захистити малят… Таких беззахисних дітей. Чи треба їм знати що це таке? Так, безумовно знати треба!

Тому 26 квітня для вихованців Центру розвитку дітей «Дивосвіт» була проведена виховна година «Скажемо: «Ні – війні»»,  вихователі з обережністю донесли до діток такі важливі події минулого і сьогодення.

Діти дізналися про вторгнення російської армії в Україну, що ворог намагався захопити нашу країну за три дні, але всупереч усім перешкодам і похмурим сценаріям Україна не впала. Україна жива та б’ється 793-й день.

У кінці виховної години вихованці зробили вироби «Літак моєї мрії», використовуючи жовто-блакитні кольори. Літаки діти передали захисникам та дякували за те, що можуть зустрічати світанки, навчатися та просто … жити.

Слава Україні! Героям слава!