НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ АСОЦІАЦІЇ САПЕРІВ УКРАЇНИ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЄКТУ З CANADA-UKRAINE FOUNDATION

25.04.2024 року викладачі (Валентина Білан, Неля Кравчук, Ольга Ломака, Ірина Найдюк) та студенти 1-2 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти на базі Уманського державного педагогічного університету взяли участь у проведенні навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів за участі представників Асоціації саперів України в рамках реалізації спільного проєкту з Canada-Ukraine Foundation.

Представники Асоціації саперів України провели інформування працівників і учасників освітнього процесу про безпечну поведінку при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів.

Дякуємо тренерам за отримані знання та цікавий виклад такої складної інформації!