Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Академічна мобільність і вивчення іноземної мови!

6 жовтня 2023 року на зустрічі зі здобувачами вищої освіти різних освітніх ступенів, заступник декана факультету дошкільної та спеціальної освіти з міжнародної діяльності доцент Скрипник Неля Іванівна розповіла про широкі можливості бажаючих реалізувати свої права на академічну мобільність.

Спікер ознайомила слухачів з деякими формами та видами міжнародної академічної мобільності і наголосила про важливість знання іноземної мови для цього.

Водночас, Неля Іванівна оголосила про те, що формуються списки бажаючих студентів та працівників університету відвідувати мовні курси:

1) з англійської мови (керівник: Сліпенко Вікторія Олександрівна,
e-mail: slipcnkoviktoria@gmail.com, тел.: +380991605894, кафедра іноземних мов);

2) з польської мови (керівник: Поліщук Леся Борисівна,
e-mail: polishchuklcsia46@gmail.com, тел.: +380971289135, кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури).