Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

З 02 по 06 жовтня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Організація інклюзивного простору в умовах реалізації Концепції НУШ» (30 годин / 1 кредит ЄКТС).

Методист курсів підвищення кваліфікації доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Володимирівна Рябошапка ознайомила слухачів з програмою підвищення кваліфікації, специфікою навчання на курсах, а також представила викладача, який буде проводити навчальні заняття – І.А. Малишевську, доктора педагогічних наук, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Малишевська Ірина Анатоліївна ознайомила слухачів з норматино-правовими положеннями щодо розвитку інклюзивного освітнього простору в умовах реалізації Концепції НУШ; особливостями створення інклюзивного освітнього середовища та організації професійної співпраці різнопрофільних педагогічних фахівців в умовах інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Курси проводилися у дистанційній формі, на платформі Google Meet.

Бажаємо слухачам курсів професійного зростання в умовах неперервної освіти.