Здобувачі вищої освіти 314 групи представили звіти з проходження практики

22 листопада 2023 року у змішоному режимі пройшов захист навчальної педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти, яку здобувачі вищої освіти 314 групи ОП Спеціальна освіта, спеціальності 016 Спеціальна освіта проходили з 06.11.2023 р. по 17.11.2023 р.

.

Восьмеро студентів відповідно до наказу ректора було направлено в Уманську початкову школу №1, четверо студентів мали змогу пройти практику за місцем проживання.

Методистом з навчальної педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти було призначено: Черніченко Людмилу Анатоліївну – доктора філософії, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Під час захисту здобувачі вищої освіти представили звіти про проходження практики, які підкріпили цікавими мультимедійними презентаціями. Студенти представили інноваційну сучасну наочність для логопедичної роботи та методичний опис її використання. Всі вчасно підготували документацію практики. Мети практики було досягнуто!