Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Заняття про Голодомор «Зерно надії». Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Страшне слово «Голодомор», а за ним – непоправні жертви, знищення українських синів і дочок. Про страшну трагедію потрібно пам’ятати, бо нація плекається сьогодні, нація плекається з колиски.

Тому 24 листопада у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» було проведено заняття «Зерно надії». Вихователі ознайомили дітей з трагедією українського народу – Голодомором, формували щирі людські співчуття до трагічної долі рідного народу, громадської відповідальності за його майбутнє, розвивали інтерес до історії своєї країни.

Педагоги та батьківська родина намагаються сьогодні донести малюкам ту болючу сторінку історії українців, коли їх прабатьків знищували, а вони знову і знову доводили, що український народ непоборний.

Вихованці виготовляли аплікації колосків, зрозуміли важливість шматочка хліба та запалили свічку пам’яті.

Віриться, що 25 листопада (субота) усі українці обов’язково запалять свічечку і згадають про ту трагедію, яка спіткала рідний народ і вклоняться пам’яті…