Виховна година «Небесна Сотня – герої, які змінили хід історії»

20 лютого доц. Білан В.А. була проведена виховна година «Небесна Сотня – герої, які змінили хід історії» зі студентами 411 групи
    Метою заходу було: формувати у студентів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні,  усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності, прагнення до самореалізації в Україні, розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей.

Щорічно 20 лютого українці відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цей День відзначається згідно з Указом Президента «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.