Вебінар «Художньо-образний світ Василя Сухомлинського»

17 квітня 2024 року члени науково-дослідної лабораторії « В.О. Сухомлинський і школа ХХІ століття»  взяли участь у вебінарі «Художньо-образний світ Василя Сухомлинського», організованому Інститутом педагогічної освіти  і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Відділом змісту і технологій педагогічної освіти.

Лектори:

Сухомлинська Ольга Василівна, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член ( академік) НАПН України.

Сухомлинська Леся Віталіївна, науковий співробітник відділу педагогічного джерелознавства та біографістики Державної науково- педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського.

Модератор:

Філіпчук Наталія Олександрівна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

По завершенню вебінару, учасники отримали сертифікати.

Щиро вдячні організаторам за проведення цікавої, просвітницької події та добрі серця, а учасникам  за зацікавленість до теми вебінару та благодійність. Кожен донат наближає перемогу і зберігає життя нашим Захисникам!