СТУДІЯ «SPEAKING-CLAB» АКАДЕМІЇ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «ВУНДЕРКІНД»

Своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, моральної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами спілкування іноземною мовою є основною метою керівника студії «SPEAKING–CLAB» Академії обдарованої дитини «Вундеркінд», що функціонує на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Наталії Дмитрівни.

Сьогодні на занятті діти  познайомилися з новою темою “VEGETABLES” (Овочі).  В ігровій формі, діти пригадали свої улюблені овочі, а також познайомилися з новими.  Заняття супроводжувалось дидактичними  та рухливими іграми, а на завершення діти обрали улюблені овочі з розмальовки та розфарбували їх.

Заняття було веселе, емоційне та цікаве.