Засідання творчої групи з розроблення проєкту Положення про логопедичні пункти в системі освіти

11 та 19 квітня 2024 року керівник науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевська Ірина Анатоліївна взяла участь (як член творчої групи відповідно до наказу МОН України № 438 від 02 квітня 2024 року) у засіданнях по розробленню проєктів Концепції надання логопедичних послуг в системі освіти та Положення про логопедичні пункти в системі освіти.

Обговорили концептуальні засади надання логопедичних послуг в системі освіти.

Прийняли рішення опрацювати чинне Положення про логопедичні пункти в системі освіти та внести зміни  відповідно до нагальних особливих освітніх  потреб дітей з функціонально-мовленнєвими труднощами в умовах кризового стану в Україні.

Модератор – Ірина Малишевська, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, керівник науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки УДПУ імені Павла Тичини.