Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

З 15 по 18 квітня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Організація інклюзивного простору в умовах реалізації Концепції НУШ» (30 годин / 1 кредит ЄКТС).

Методист курсів підвищення кваліфікації доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Володимирівна Рябошапка ознайомила слухачів з програмою підвищення кваліфікації, специфікою навчання на курсах, а також представила викладача, який буде проводити навчальні заняття.

Професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевська Ірина Анатоліївна представила законодавчі та норматино-правові документи щодо розвитку інклюзивного освітнього простору в умовах реалізації Концепції НУШ; особливості організації інклюзивного освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання; технології інклюзивного навчання (професійної співпраці педагогічних фахівців та диференційованого викладання в умовах інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами).

Курси проводилися у дистанційній формі, на платформі Google Meet. Педагогічні працівники активно  комунікували у ході занять, ділилися досвідом роботи, вирішували проблемні питання щодо інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Бажаємо слухачам курсів професійного зростання в у сфері інклюзивної освіти.