Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця. Факультет дошкільної  та спеціальної освіти вітає з Новим роком 2023, роком Кролика, щоб ви могли побажати найріднішим людям щастя, добробуту і швидшої перемоги.

За східним календарем покровителем та твариною-символом Нового року 2023 стане Чорний Водяний Кролик. Як відомо це свійська тварина. Астрологи вважають, що він поважає добродушних та сімейних людей. А тому дуже важливо привітати з Новим роком всіх своїх друзів, рідних та колег. В ці важкі для України часи кожне тепле слово дарує хоча б тінь усмішки та бажання жити далі і продовжувати боротьбу.

У це прекрасне свято, Новий рік, прийміть наші щирі вітання! Нехай зайчик на своїх м’яких лапках принесе радість, сміх, гарний настрій, тепло домашнього вогнища і щастя! Бажаю виконання найпотаємніших бажань!

Хай Кролик принесе пухнастий
У кожен дім добро і щастя!
Рудим хвостом нехай змахне
І всі проблеми віджене!
Щоб по життю ми кайфували,
Від задоволення мурчали,
Здорові були без вакцин
Й забули геть про карантин!
Хай буде добре все в родині
Й спокійно в нашій Україні,
Щоб двадцять другий рік новий
Щасливий був і золотий!