ПОЇЗДКА У ПРИВАТНІ САДКИ ТА ШКОЛИ

17 грудня 2018 року студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з викладачами Дукою Тетяною Миколаївною, Бутенко Ольгою Григорівною, Підлипняк Іриною Юріївною відвідали приватні садки і школи у селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області та у м. Києві.

Студенти побували у котеджному містечку  Green Hills, відвідали дитячий садок  Britannica Kids, приватну базову середню школу Britannica School та завітали у  приватний дитсадок і початкову школу Kangaroo Nursery School.

Кожний заклад має свій підхід та принципи до навчання, яка вразила кожного. Студенти отримали масу позитивних емоції від побаченого та почутого.

Нашу увагу привернуло те, що в дитячому садку  Britannica Kids панує дружня атмосфера, уважні педагоги, новітні комплекси освітніх послуг, спеціально обладнані дитячі майданчики для прогулянок на свіжому повітрі.

Без сумніву, дитячі садки у Green Hills втілюють мрії багатьох вихователів про ідеальний дитячий простір: вільний,  безпечний і  доброзичливий.

Екскурсію продовжили у приватну загальноосвітню середню школу Britannica School.

Britannica School – це приватна базова середня школа загальною площею понад 1 200 кв. метрів.

Школа втілює європейський підхід до освіти дітей: ставлення до навчання, як природного процесу пізнання світу, увага до розвитку особистості дитини та її талантів, а також фізичного та творчого розвитку.

Студентам люб’язно розповіли про принципи їхнього освітнього процесу:

– принцип особистісно орієнтованого навчання
– принцип персоніфікації освіти
– принцип освітньої самодостатності
– принцип організації освітнього процесу в режимі «нон-стоп»
– принцип створення розвиваючого освітнього середовища
– принцип безперервної освіти та підвищення професійної компетентності педагогів
– принцип стимулюючого, індивідуально орієнтованого управління
– принцип відкритості
– принцип педагогічної освіти батьків та залучення їх до освітнього процесу

Наша екскурсія продовжилася у приватному садку і початковій школі Kangaroo Nursery School м. Києва.

Kangaroo Nursery School  вирізняється демократичністю  простору для дітей від 2.5 до 5 років, де діти вільно виявляють себе в різновіковому розвивальному середовищі та природним шляхом вчаться самостійності й відповідальності.

Нас вразило, що Kangaroo Nursery School працює за програмою трьох мов, клас супроводжують троє вчителів, кожний з яких є носієм однієї з мов: української, російської та англійської. Програма, до того ж, будується за принципом вільного навчання.

Екскурсія у приватні садки і школи принесла багато нових вражень та мотивації до обраної педагогічної професії.