Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

22 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ «ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»

Земля – то годувальниця людини,

Сади, поля і луки – все для нас.

Земля, як мати в кожного єдина,

Земля – наш дім, а ми її родина.

22 квітня Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища та не могла залишитись без уваги Центру розвитку дітей «Дивосвіт».

Педагогами закладу було проведено відповідний тематичний захід, де вони вкотре нагадали малюкам про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного, про Землю – як символ єдності.

У цей день проводились інтегровані заняття, бесіди,спостереження та екологічні експерименти, метою яких було уточнення знань дітей про Землю, про значення її для всього живого та неживого в довкіллі, яка користь від праці людини на землі, і яка шкода від людської недбалості, формувати впевненість в особистій відповідальності кожного за стан природного середовища, виховувати відповідальне ставлення до об`єктів природи.

Вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» зробили аплікації «Моя планета-Земля», створили спільний малюнок «Бережіть планету!» та дали обіцянку любити і берегти цей світ.