АКЦІЯ ДОБРИХ СПРАВ «ПОДАРУЙ СВЯТО»

«Вчіться робити добро», – чуємо ми з самого дитинства від мами та вчителів у школі, адже коли ми здійснюємо добрі вчинки, то й самі стаємо краще, щасливіше.

Кожен з нас повинен пам’ятати про близьких, які потребують нашої допомоги, а чинити добрі вчинки — обов’язок людини, покладений на неї Творцем.

19 грудня 2018 року студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти разом із заступником декана з виховної роботи Кравчук Н. П. провели акцію добрих справ «Подаруй свято» у Будинку ветеранів м. Умані, вул. Мічуріна, 9.

Студенти факультету підготували подарунки та медикаменти для ветеранів. Тепло і сердечно привітали зі святом Св. Миколая та прийдешніми святами.

Ми сподіваємося, що наш приклад надихатиме інших теж творити гарні вчинки.

Отже хочеться побажати всім: нехай промениться  доброта у ваших очах, а із серця струмені співчуття, милосердя, повага до людей, а жити так, щоб іншим легше жилося поруч із Вами. Сійте тільки зерна доброти, і проростуть вони урожайною нивою.

Твори добро!

Ти добро лиш твори повсюди.

Хай теплом твої повняться груди:

Ти посій і доглянь пшеницю,

Викопай і почисть криницю.

Волю дай, нагодуй пташину,

Виховай  і навчи дитину.

Бо людина прийшла, щоб жити

І при цьому добро творити!