ПОВЕРНЕННЯ В ДИТИНСТВО. ТЕАТР ЛЯЛЬОК

Якщо хочеться повернутися в дитинство або побувати у казці – потрібно відвідати ляльковий театр.

Театр ляльок – це театральне видовище, в якому діють ляльки, що рухаються за допомогою акторів. Здебільшого актори, які керують ляльками, сховані або замасковані від глядача.

Студенти 3 курсу на чолі з викладачем Підлипняк Іриною Юріївною продемонстрували справжнісіньке диво – театр ляльок. Кожна казка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала різноманітні емоції.

Захоплюючі сюжети, емоційні персонажі перенесли кожного у чарівний світ, де себе відчули і уявили тими  персонажами, що діяли у казках.

У будь-якому віці в казках можна відкрити щось таємне і хвилююче. Слухаючи казки, людина несвідомо накопичує цілий «банк життєвих ситуацій».

Театралізована діяльність дозволяє формувати досвід соціальних навичок поведінки завдяки тому, що кожен літературний твір або казка для дітей завжди мають моральну спрямованість (дружба, доброта, чесність), але і висловлює своє власне ставлення до добра і зла.

Улюблені герої стали зразками для наслідування і ототожнення. Саме здатність дитини до такої ідентифікації з улюбленим чином дозволяє педагогам через театралізовану діяльність справляти позитивний вплив на дітей.

Кожна казка, яку показали студенти навчили бачити прекрасне в житті і в людях,  зародили прагнення нести в життя прекрасне і добре.