«МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ» З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАТФОРМИ GOOGLE MEET

Через посилення протиепідемічних заходів, студентам заборонено відвідувати ЗДО, освітній процес відбувався  у форматі онлайн-навчання.

25.02.2021  року студенти 21 групи початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти молодший бакалавр освітньо-професійної програми Дошкільна освіта мали змогу долучилися до бінарного заняття з «Методики навчання дітей іноземної мови» на тему: «Специфіка використання гри у дошкільному навчанні іноземної мови».

Гра є ефективним засобом навчання, що охоплює різні види мовленнєвої діяльності (слухання, говоріння, читання, письмо), вона допомагає в оволодінні іноземною мовою, а крім того, діти відчувають емоційне задоволення як у процесі гри, так і при досягненні результатів.

Заняття було проведено доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Н.Д. спільно з вихователем ДНЗ №9 м. Умані Сізоненко І.С.

Здобувачі вищої освіти мали змогу  спостерігати специфіку використання гри, дізнатися про класифікацію ігор стосовно навчання дошкільників іноземної мови, а також побачити місце проведення гри у ЗДО.

Студенти також дізналися, що за умови стимулювання властивої для цього віку ігрової або пізнавальної мотивації діти досить легко і міцно запам’ятовують не тільки окремі слова або словосполучення, але й мовні кліше, фрази, мікродіалоги, малюнки, віршики, пісеньки.

Ігри підвищують ефективність і якість освітнього процесу, покращують характер взаємодії вихователя і дитини, роблять заняття емоційним і незабутнім.