ЗУСТРІЧІ З ВІННИЦЬКИМ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕДЖЕМ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Співпраця з Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем продовжується.

Випускники спеціальності 012 Дошкільна освіта Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу разом з Федчишиною Тетяною Леонідівною заступником декана з навчальної роботи, викладачами факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ кандидатом педагогічних наук, доцентом Бутенко Ольгою Григорівною, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем Рябошапкою Ольгою Володимирівною, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем Калиновською Іриною Сергіївною, викладачем-стажистом Журавко Тетяною Валеріївною долучилися до обговорення новацій, змін вступної кампанії 2021. Під час онлайн-зустрічі розглянули орієнтовні дати вступу, особливості реєстрації та складання ЄВІ з іноземної мови.

Не зважаючи на те, що зустріч відбувалася в он-лайн форматі, вона пройшла у теплій дружній атмосфері, під час якої випускники коледжу мали змогу озвучити усі хвилюючі їх питання щодо вступу до ЗВО у 2021 та отримати на них кваліфіковані відповіді.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!