МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПРИКРАС ДЛЯ ФОТОЗОНИ  ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Відшуміла зима своїми заметілями, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна, принадна красуня-весна. Тож не даремно саме в цей час ми святкуємо один із найкращих, найсвітліших днів – свято жінок.

27 лютого на факультеті дошкільної та спеціальної освіти студенти на чолі з заступником декана з навчальної роботи Кравчук Нелею Павлівною провели майстер-клас з виготовлення прикрас для фотозони до 8 Березня.

Будь-яке свято стане ще красивішим та цікавішим, якщо прикрасити фотозону яскравими та дивовижними  виробами: різноманітними квітами, помпонами та гірляндами, і це стане родзинкою свята. Кожний бажаючий зможе зробити фото на фоні прикрас.

Знову ми відчуваємо захоплення. Весняна краса вражає нас в усьому: у розквіті землі, коханні, краса в ніжності дівчат, у чарівності й загадковості жінок.

Посміхніться! Тане сніг,

Щастя падає до ніг,

Нині Ваш весняний день

Квітів, сонця і пісень!

Хай теплом зігріє він

Дружби радісні хвилини,

Принесе як дар любов,

Посміхайтесь знов і знов!