ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ «РЕТРОСПЕКТИВА ТВОРЧОСТІ ОЛЕНИ ПОЛІЩУК»

27 лютого студенти 215 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти з куратором Хрипун Дар’єю Миколаївною відвідали виставку «Ретроспектива творчості Олени Поліщук». Студенти захоплено розглядали справжні витвори мистецтва Олени Василівни та зарядилися особливою енергетикою від різнобарвних картин на яких відтворено символіку Черкаської області та Уманщини зокрема.

Прийміть щиру вдячні за ту радість, яку ви даруєте людям, за хвилини піднесення при зустрічах з прекрасним, створеним вашими руками. За талант, за усвідомлення великої ролі творчості, за те, що у ваших творах особлива увага приділяється рідному краю та його традиціям – велике спасибі Вам!

Бажаємо вам прихильності муз і натхнення у мистецтві, й надалі примножуйте творчі здобутки!

Удачі вам та задоволення від своєї роботі! Адже талант – це поклик душі, і тому його потрібно берегти!