КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ТЕМУ: «ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ»

У жовтні українці вшановують захисників та захисниць України, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки їм наша Україна зберігає свою незалежність.

2 жовтня з метою розвитку патріотичних почуттів та формування поваги до захисників, що захищають суверенітет, територіальну цілісність на недоторканість України, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено круглий стіл для викладачів та здобувачів вищої освіти на тему: «День захисників і захисниць України».

На зустріч зі здобувачами І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, 016.01 Спеціальна освіта. Логопедія, першого (бакалаврського) рівня був запрошений кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти, що був мобілізований до лав Збройних сил України в перші дні повномасштабної війни, Семчук Богдан Іванович.

Зустріч була емоційно насиченою, патріотично спрямованою та викликала жвавий інтерес у здобувачів-першокурсників. Богдан Іванович поділився своїми військовим досвідом служби в Збройних силах України, продемонстрував, як користуватися військовим спорядженням (бронежилетом, каскою). Високий професіоналізм, оптимізм та патріотизм Богдана Івановича захопила здобувачів, викликали позитивні враження та зацікавленість.

Сподіваємось на перемогу нашої країни та швидке повернення Богдана Івановича до викладацької діяльності у мирній Україні!