Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

20 листопада – Всесвітній день дитини

Усюди є прекрасні діти,

І зрозуміло у цю мить:

Дорослі живуть на світі

Заради них і лише для них.

Нехай же світ сміється дзвінко,

Нехай розжене сонце тінь.

З Всесвітнім днем дитини!

Прокричемо в цей день!

20 листопада – Всесвітній день дитини. Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!» Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

Тому Центр розвитку дітей «Дивосвіт» активно залучився до святкування Всесвітнього дня дитини. Адже дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Вихователі прагнуть, щоб кожен день був наповнений новими відкриттями та пригодами. А дитяча щирість, життєлюбність, оптимізм, енергійність дарує нам радість, тепло та надію!

Бажаємо, щоб кожна дитина в нашій країні була щаслива, захищена й зростала під мирним небом України!