ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ МАГІСТАРАНТІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

16.11.2023 року деканом факультету дошкільної та спеціальної освіти Попиченко С. С., професором кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М. та доцентом кафедри дошкільної освіти Скрипник Н.І. був  підведений підсумок проходження виробничої педагогічної практики  здобувачами вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (магістерський рівень) денної форми навчання.

На конференції здобувачі поділились враженнями і результатами своєї переддипломної практики. Були  продемонстровані методичні напрацювання, аналізи залікових занять, теми і проблеми консультацій для батьків вихованців тощо, а також поділились досвідом проведення методичних заходів, які практиканти готували для педагогічного колективу закладу, в якому вони проходили практику.

Дехто представив звіт про результати практики у вигляді презентації. Зокрема, здобувачка 603 групи Русавська Дарія поділилась досягнутими результатами практики у вигляді презентації.

Учасники конференції підсумували, що керівниками практики було забезпечено належний рівень організаційної, консультативної та навчально-методичної підтримки студентів-практикантів для успішного проходження практики.