ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

24.11.2020 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулась чергова on-line зустріч студентів ОС «Молодший бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта зі стейкхолдерами.

Незважаючи на інтернет-спілкування, учасникам зустрічі вдалося з перших хвилин поринути у атмосферу доброзичливості, взаємоповаги та співпраці. Студенти мали можливість задати актуальні питання, щодо працевлаштування.

Кривда Вікторія Миколаївна, директор Уманського навчально-виховного комплексу №1 «Дошкільний навчальний – заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» м. Умані,  розповіла присутнім про те, де можна ознайомитися з вакантними посадами.

Дідура Любов Олексіївна, завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 25 м. Умані, ознайомила з умовами відбору кандидатур на певні посади.

Ващенко Алла Володимирівна, завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 12 м. Умані, окреслила перелік необхідних документів та затвердження рішення про прийняття на роботу до закладів дошкільної освіти.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу.