ЗАПРОШУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ ДО УЧАСТІ В ТРЕТЬОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ЗБЕРІГАЮЧИ ПАМ’ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ» ВІД МЕМОРІАЛУ «БАБИН ЯР»

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує третій Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Цьогорічний конкурс приурочено до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який щорічно відзначається 27 січня.

Конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост» проводиться з 2018 року з метою пошуку і підтримки талановитої молоді, залучення її до вивчення та дослідження історії Голокосту.

У 2019 році у конкурсі взяло участь понад 30 студентів та аспірантів закладів вищої освіти з різних регіонів України.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» закликає бакалаврів (3-4 курс), магістрів та аспірантів подавати заявки на конкурс.

Розглядаються наукові й науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук, зокрема історії, філософії, права, педагогіки, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології, а також інших наук, пов’язаних із тематикою конкурсу.

Перший етап – подача заявок до 15 грудня 2020 року. Для участі у конкурсі необхідно надсилати заявку та анотацію конкурсної роботи на електронну адресу: education@babynyar.org.

Другий етап – до 15 січня 2021 року – подання конкурсних робіт на розгляд журі від учасників, які пройшли перший етап.

Третій етап – 28 січня 2021 року – презентація та захист проєктів онлайн, визначення та нагородження переможців.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду у розмірі:

• I місце – 5600 гривень;
  • II місце – 3500 гривень;
  • III місце – 2500 гривень.

Головний переможець зможе пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр», щоб реалізувати свій проєкт спільно з командою Меморіалу.

Детальніше про конкурс та вимоги щодо робіт у положенні.