зустріч молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів із директором «Інклюзивно-ресурсного центру Гайсинської районної ради Вінницької області» Ларисою Фурсовою

Нова зустріч молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів  з роботодавцем, з директором елітної Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської районної ради Вінницької області» Ларисою Микалаївною Фурсовою.

• Організація співпраці з батьками.
  • Створення «Школи батьківства».
  • Сучасний дизайн та оснащеність кабінетів.
  • Місце дистанційного спілкування на сучасному етапі розвитку суспільства.
  • Налаштована система співпраці між спеціалістами центру.
  • Умови і вимоги конкурсу працевлаштування.
  • Зарплата працівників елітного центру.
  • Затребуваність інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами.
  • Досвід залучення спонсорів.
  • Запрошення на роботу молодих спеціалістів.

Ці та інші питання піднімалися на ретро-інноваційній, достатньо змістовній зустрічі з сучасним очільником закладу нового типу Ларисою  Фурсовою.

Вражали досягнення та налаштування на співпрацю з спонсорами, батьками вихованців, різноваріативні методи, засоби, форми роботи з ними, сучасні технології спілкування в режимі он-лайн з використанням різноманітних освітніх платформ, що є першоджерелом успіху розвитку центру сьогодні.

Зацікавлених майбутніх спеціалістів запросили до центру.

Чекаємо нових зустрічей!

Дописувач: Колісник Л.В.