Зустріч студентів з роботодавцями елітних освітніх закладів

Зустріч  здобувачів освіти з роботодавцями елітних освітніх закладів

Студенти  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету дошкільної та спеціальної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти зустрілися з роботодавцями – очільниками провідних освітніх закладів дошкільної та спеціальної освіти, капітанами великих педагогічних кораблів, титанами в галузі педагогіки, а саме: директором Комунального закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» Вікторією Григорівною Майданюк та завідуючою дошкільним навчальним закладом ясла-садок комбінованого типу №8 «Світлячок» Любов Павлівною Осадченко.

Піднімалися питання особливості організації навчально-виховного процесу в закладах дошкільної та спеціальної освіти, їх специфіки, інноваційних підходів в організації навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами, умов і вимог конкурсного працевлаштування на посади, оцінення праці сучасного педагога.

Любов Осадченко великий акцент зробила на організацію роботи п’яти логопедичних кабінетів закладу; співпрацю учителя-логопеда з вихователями логопедичних груп та батьками вихованців.

Вікторія Майданюк з задоволенням поділилася досвідом оснащення та функціонування чотирьох сенсорних кімнат, робота яких в закладі направлена на реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами.

Метри своєї справи запевнили майбутніх фахівців, що без великої безмежної любові до дитини, праця педагога немає сенсу.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти: Колісник Людмила Василівна, Слатвінська Анна Анатоліївна, Хрипун Дар’я Миколаївна, завідувач кафедри Лемещук Марина Анатоліївна

Студенти та викладачі з задоволенням вступали  у відкритий діалог з роботодавцями, цікавилися питаннями працевлаштування.

Зустріч пройшла цікаво, змістовно, оптимістично в режимі он-лайн на платформі ZOOM.

Ну що ж, до нових зустрічей! Так тримати!

Дописувач: викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Колісник Л.В.