СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА ‒ ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99. 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99.
Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти в он-лайн режимі переглянули презентацію «Соборна Україна: від ідеї до життя», а також виготовили тематичні листівки «Україна ‒ суверенна, незалежна держава», «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг».
СИЛА НАЦІЇ ‒ В ЇЇ ЄДНОСТІ

Автор: Трофаїла Н.Д.