НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Важливим етапом професійного становлення майбутніх вихователів є проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти. Настановча конференція для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС “Молодший бакалавр” ІІ курсу 21 групи заочної форми навчання було проведено в режимі он-лайн за допомогою платформи Meet.
Керівник практики Гарбар Світлана Володимирівна поінформувала здобувачів початкового рівня вищої освіти з питань нормативно-правового забезпечення практики, звітної документації, ознайомила студентів з вимогами до проходження виробничої педагогічної практики.
Важливо відмітити, що у процесі виробничої педагогічної практики відбувається виховання у студентів стійкого інтересу до професії вихователя, потреби в педагогічній самоосвіті; свідоме застосування студентами теорії навчання в практичній діяльності, усвідомлення її професійної значущості; формування та розвиток професійних навичок і вмінь.
Бажаємо успіхів!