Здобувачі вищої освіти відвідали майстер-клас

16 листопада 2023 року у рамках проведення «Тижня логопедії» організованого кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти з нагоди Дня логопеда, студенти 214 та 24 груп освітньої програми: Спеціальна освіта на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Білан В.А., відвідами майстер-клас на тему: “Використання методики НУМІКОН для навчання елементарних математичних уявлень дітей з особливими освітніми потребами”.

Захід було проведено на базі Комунального закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради», а саме для 4-Б класу.

Здобувачі вищої освіти мали змогу бути присутніми на уроці математики для дітей з особливими освітніми потребами де  ознайомилися з сучасною методикою НУМІКОН – це  універсальний спосіб, який використовується для занять з дітьми у яких виникають труднощі при вивчені математики.

Дякуємо Комунальному закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» за дружню співпрацю та можливість приймати участь у даних заходах.