Засідання “Школи професійного зростання молодих викладачів”

11 січня 2023 молоді науковці факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у засіданні “Школи професійного зростання молодих викладачів” яке було організоване в онлайн-режимі на платформі  Google Meet координатором  – к. п. н., доцент Стеценко Н. М.

Відповідно до плану засідання перед слухачами виступили:

Логіна Ліна Володимирівна, начальник відділу наукового та науково-технічного розвитку УДПУ та Ільницька Катерина Сергіївна, начальник відділу міжнародних зав’язків УДПУ з темою: Гранти на персональні проєкти у сфері освіти.

Кірдан Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту з темою виступу: Самостійна робота студентів: організація та нормативне забезпечення.

Дякуємо організаторам за цікаву та змістовну зустріч після якої молоді науковці факультету дошкільної та спеціальної освіти прагнуть скористатися корисними порадами та ідеями щодо організації самостійної роботи студентів та участі у грандах та проєктах у свері освіти.