Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»Новини, події, оголошення

Чарівний світ гри та казки

У Новорічні свята команда новаторів на чолі з директоркою Академії обдарованих дітей «Вундеркінд» професором Світланою Гаврилюк провели низку творчих заходів для вихованців Академії.

З допомогою гри діти мали можливість ознайомитися з уроками акторської майстерності та покращити навички спілкування. На заняттях з акторської майстерності діти вчили скоромовки, виконували розвиваючі вправи на розвиток уваги, уяви, фантазії та творчості. І як результат, маленькі актори розіграли лялькову виставу за мотивами української народної казки «Рукавичка».

Для діток також були підготовлені cмачні подарунки, які є символом дитячих новорічних свят – медові пряники, які діти розписали кольоровою глазур’ю. В кінці заняття діти прикрасили іграшками казкову ялинку та грали у веселі ігри.