Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

З Днем Незалежності Незламна Україно!

Сьогодні у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихованці відзначають чудове свято – День Незалежності вільної, прекрасної держави України! Адже діти – її майбутнє. А що ми можемо подарувати нашій Україні в День її Незалежності? Так свою любов, повагу та щирі побажання виражені у віршах, піснях, таночках, малюнках.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» протягом тижня провели низку заходів. Головною метою було: виховання у дітей патріотичних почуттів до України, її символів та традицій. Діти вирішували різноманітні завдання, а ще співали гімн, прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях, змальовували чарівну красу у малюнках. Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику, діти бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри в те, що вона буде лише процвітати.

Шануймо рідну країну, бережемо незалежність нашої держави. Зі святом!