відбулась настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики

1 вересня 2023 року відбулась настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІV курсу 412, 413, 421, 422, 423, 431, 432, 433 груп заочної форми навчання.

Керівники практики (доц. Дука Т.М., доц. Кравчук Н.П., доц. Рябошапка О.В.) ознайомили здобувачів вищої освіти із метою, завданнями та особливостями проходження педагогічної організаційно методичної практики в закладі дошкільної освіти.

Майбутніх студентів практикантів було детально ознайомлено з програмою даної практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Також керівники практики ознайомили студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно буде надати наприкінці означеної практики.

Бажаємо студентам заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти отримати гарні враження від практичної діяльності!