ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: «РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО У РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВИХОВАТЕЛЯ»

“Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою.

Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний”

В.Сухомлинський

У рамках роботи  Тижня пам’яті В. О. Сухомлинського на факультеті дошкільної та спеціальної освіти  у науково-дослідній лабораторії “В.О.Сухомлинський і школа XXI cтоліття” 25 вересня відбулася лекція-конференція  «Реалізація педагогічних ідей В.О.Сухомлинського у розвитку творчої особистості майбутнього вихователя», проведена доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти – Гаврилюк Світланою Миколаївною. У роботі заходу взяли участь  студенти перших курсів.

Студентами було представлено інсценізацію оповідання “Сьома дочка”, казки “Як їжачок до зими готувався”.

У ході лекції студенти декламували вірші, цитати і афоризми видатного педагога-гуманіста. У рамках заходу було  переглянуто кінофільм “Сонце Василя Олександровича Сухомлинського”.

Заняття принесло для кожного багато вражень та емоційного задоволення.

Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського продовжують світити для нас, але чи зможемо ми відбити його світло в своєму серці, – залежить тільки від нас.