КРУГЛИЙ СТІЛ «СТО ПОРАД УЧИТЕЛЕВІ ВІД СУХОМЛИНСЬКОГО»

У рамках роботи Тижня з відзначення 100-річчя від Дня народження В. О. Сухомлинського на факультеті дошкільної та спеціальної освіти у науково-дослідній лабораторії «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» було проведено круглий стіл «Сто порад учителеві від Сухомлинського», який організувала доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Кушнір В. М. У роботі заходу взяли участь управлінці, вихователі, вчителі закладів дошкільної та початкової освіти.

Учасники круглого столу обговорили актуальні педагогічні ідеї В. О. Сухомлинського, зокрема, система роботи педагога з шестилітками, уроки мислення на природі, педагогічна майстерність вчителя та ін. Педагогічні ідеї В.О. Сухомлинського залишаються цінним дороговказом для всіх, хто пов’язав своє життя із вихованням та навчанням підростаючого покоління.

Вивчення та популяризація педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського – почесне та відповідальне завдання науково-дослідної лабораторії «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття».