ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ! ДОРОГІ БАТЬКИ!

Щиро і сердечно вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

1 вересня – це свято глибокого інтелекту та постійного розвитку, невпинного руху вперед, пізнання незвіданого, захоплюючого і сучасного, передового та дослідження невичерпних джерел мудрості століть. Всі, хто робить кожен новий крок у чарівну країну знань, відзначають 1 вересня, тому це свято є воістину всенародним.

Знання – це постійний розвиток, сила творіння і доброти, суспільної злагоди та прогресу, які, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Тож нехай новий навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання світу, сприяє особистому вдосконаленню, щоб усі науки, кожен новий матеріал стали корисними у повсякденному житті та для досягнення успіхів у професійній та творчій діяльності.

Бажаю всім міцного здоров’я, життєвих сил, наполегливості, допитливості, натхнення, працелюбності й завзяття в підкоренні нових вершин та глибин знань.

Особливо теплі вітання шлю всім, хто пов’язав своє життя із освітою, колегам-педагогам, які повсякчасно і напружено працюють, щодень наділяють своїх учнів корисними знаннями. Всім студентам бажаю мудрих вчителів та наставників і вірних друзів. Батькам же зичу терпіння і відчуття гордості за успіхи своїх дітей.

Нехай 2017-2018 навчальний рік буде яскравим, насиченим та успішним для всіх!

З глибокою повагою ректор

Олександр БЕЗЛЮДНИЙ