ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ПСИХОЛОГІЯ ЗАГАЛЬНА»

4 квітня 2019 року доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Карнаух Л. П. було проведено практичне заняття з дисципліни «Психологія загальна» зі студентами 112 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти.

На практичному занятті студенти опрацьовували тему «Уява». Студенти підготували творчі проекти на тему: «Навчальний заклад майбутнього», де продемонстрували креативні здібності та нестандартне  мислення.

А як ще ж  без мрії? Адже мрія – це процес створення людиною образів бажаного майбутнього. Щоб зрозуміти, що ж таке мрія та чи мрія може стати реальністю, Лесею Петрівною було проведено тренінг «Мистецтво мріяти».

Під час заняття усі студенти були активні, підтримували позитивну атмосферу та з інтересом проводили фізкультхвилинки та вправи на релаксацію.

В кінці заняття студенти,  озброєні  гарними знаннями та чудовим настроєм, проаналізували заняття та поділилися своїми незабутніми враженнями.