ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ “АРТЕК-БУКОВЕЛЬ”

04.04.2019 року у 413 аудиторії, відбулася зустріч студентки 4 курсу 414 групи Нагорною Оксаною зі студентами факультету, яка  поділилася досвідом роботи в дитячому таборі «Артек Буковель».

Під час зустрічі Оксана передала яскраві враження про форми роботи з дітьми різних вікових груп табору під час демонстрації презентації з чудовими ілюстраціями, яку доповнювала коментарями, щодо подій, які відбувалися під час кожної зміни. Піднесений настрій студентки свідчив про щирі відчуття радості та захоплення від пережитих емоцій.

Цікавими були чудові доповнення Кагала Олександра, який також працював у таборі та розповів про особливості роботи, а саме: розподілу, поселення, проживання, проведення вільного часу, функціонування лижної школи та ін.

Отже, означена практика дає можливість студентам підвищити комунікативні здібності, удосконалити навички спілкування з дітьми різної вікової категорії, навчитися працювати з дітьми, розвивати їхні таланти та здібності. Під час зміни діти знаходять цікаві знайомства, нову сферу діяльності та незабутні емоції.  Насамперед, висловлюємо подяку університету та факультету за те, що дає можливість студентам навчатися та всебічно розвиватися, щоденно удосконалювати свої професійні компетенції.

Олександр та Оксана щиро побажали  студентам, аби вони не зупинялися на досягнутому  та апробувати  свої практичні навички у різних сферах педагогічного спрямування.